Over ons

Missie

MC Europe heeft zich ten doel gesteld om, samen met gebruikers en werknemers, werkprocessen te verbeteren in zorginstellingen in Nederland, BelgiŽ en Luxemburg. Dit door inzet van innovatieve en kwalitatief hoogstaande medische producten in combinatie met een professionele en vakkundige begeleiding en ondersteuning. Wij hechten veel waarde aan onze klanten en de werkprocessen die zij hanteren.

Visie

Onze kernspecialisaties op een persoonlijke, vakkundige en professionele manier uitvoeren. Innovatieve producten en specialistische kennisoverdracht. De meerwaarde dient een verbetering van de kwaliteit van de zorg na te streven. Wij zijn commercieel ervaren en hebben een medisch-verpleegkundige achtergrond. Deze kerncompetenties worden bijzonder gewaardeerd door onze relaties. Zo kunnen wij met hart en ziel werken en betrokken zijn.

Met wie heeft u contact?

 

Richard van Goor
Managing Director
r.vangoor@mc-europe.nl

tel: +31 6 50643428 

 


 

Monique Segers
Management Assistant
m.segers@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 



 

Jacqueline Brils 
Customer Service Representative
j.brils@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 



 

Nancy Lenders
Customer Service Representative
n.lenders@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 


 

Lisette Bertens
Customer Service Representative / Financial Administration
l.bertens@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238 

 



 

Angelique Berben
Financial Controller
a.berben@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 


 

Babette Tonino
Sales Support
b.tonino@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 


 

Martijn Walenberg
Field Sales Manager / Accountmanager NL
m.walenberg@mc-europe.nl

tel: +31 6 24995099

 



 

Jurgen Winter
Accountmanager NL
j.winter@mc-europe.nl

tel: +31 6 39012258

 


 


 

 

 

 

Luchtweg Management

Ventilatie
Intubatie & hulpmid.
Beademingsfilters
Airway Management Training Modellen

Zuurstof & Verneveling

Diagnostiek
Zuurstoftherapie
Medicatie verneveling
Vernevel compressor
Accessoires

Tracheotomie Laryngectomie

Percutane Dilatatie
Canules
Monitoring
Verzorging

Overige Producten

Mondverzorging
Buikdrukmeting
Beademingskatrollen
Co2 absorbers
Co2 Stat monitoring