Over ons

Missie

MC Europe heeft zich ten doel gesteld om, samen met gebruikers en werknemers, werkprocessen te verbeteren in zorginstellingen in Nederland, Belgie en Luxemburg. Dit door inzet van innovatieve en kwalitatief hoogstaande medische producten in combinatie met een professionele en vakkundige begeleiding en ondersteuning. Wij hechten veel waarde aan onze klanten en de werkprocessen die zij hanteren.

Visie

Onze kernspecialisaties op een persoonlijke, vakkundige en professionele manier uitvoeren. Innovatieve producten en specialistische kennisoverdracht. De meerwaarde dient een verbetering van de kwaliteit van de zorg na te streven. Wij zijn commercieel ervaren en hebben een medisch-verpleegkundige achtergrond. Deze kerncompetenties worden bijzonder gewaardeerd door onze relaties. Zo kunnen wij met hart en ziel werken en betrokken zijn.

Met wie heeft u contact?

 

Richard van Goor
Managing Director

r.vangoor@mc-europe.nl

tel: +31 6 50643428 

 

 

Monique Segers  
Management Assistant

m.segers@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 

 

Jurgen Winter
Accountmanager NL 

j.winter@mc-europe.nl

tel: +31 6 39012258

   

Linda Pepels
Accountmanager Nederland

l.pepels@mc-europe.nl

tel: +31 6 24995099

 

 

 

Ingrid Bamps
Accountmanager Belgie Vlaanderen  

i.bamps@mc-europe.be

tel: +32 492 08 5204

 

 

Koen Robyns
Accountmanager
Belgie
Wallonie 
Deutschsprachigen Gemeinschaft Belgiens & Luxemburg 


k.robyns@mc-europe.nl

 
tel: +32 491 91 5559

 



Lisette Bertens
Customer Service Representative 

l.bertens@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238 

 

Jacqueline Brils 
Customer Service Representative
 
j.brils@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238 

 

Nancy Lenders 
Customer Service Representative
 

n.lenders@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

 
 Erik Nouwen
Purchase & Logistics

e.nouwen@mc-europe.nl

tel: +31 495-452238
 

Babette Tonino
Marketing 

b.tonino@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

   
Angelique Berben 
Financial Controller 

a.berben@mc-europe.nl

tel: +31 495 452238

   


Follow us on       
  

 



 


 


 

 

Luchtweg Management

Gesloten uitzuigsystemen
Endotracheale tubes
Ventilatie
Beademingsfilters
Airway Management Training Modellen

Zuurstof & Verneveling

Diagnostiek
Zuurstoftherapie
Medicatie verneveling
Vernevel compressor
Accessoires

Tracheotomie Laryngectomie

Percutane Dilatatie
Canules
Monitoring
Verzorging